Перейти до основного вмісту
Всеукраїнські змаганн,я присвячених пам’яті захисників України Олега Ленюка та Андрія Келі 5-7 квітня 2024 року

У рамках Всеукраїнських змагань, присвячених пам’яті захисників України Олега Ленюка та Андрія Келі 5-7 квітня 2024 року, студенти 2 курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича прийняли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, старт яких відбувся на базі Чернівецької гімназії №4. За результами змагань студенти поглибили свої знання та отримали практичний досвід організації і проведення змагань. Здобувачі освіти прийняли участь у старті на коротку дистанцію «спринт», а також виступили у якості волонтерів щодо організації змагань.

1
2

орієнтування з методикою викладання, відповідно до «Положення про взаємодію формальної та неформальної освіти, визнання результатів навчання (здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти у системі формальної освіти)» ЧНУ, протокол №4 від 28 березня 2022 року.

1
3