26 квітня

Завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров'я,  гарант ОПП Фізична культура, професор Мосейчук Ю.Ю. 26 квітня 2024 року прийняв участь в круглому столі щодо обговорення змісту освітніх програм Фізична культура. бакалавського та магістерського рівня.
Захід відбувся в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії під головуванням ректора ХГПА, професорки Шоробури І.М за участю представників ЗВО України.
В обговоренні прийняли участь: професор Бучківська Г.В. - декан гуманітарного факультету ХГПА, професор Конох А.П., гарант ОПП, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, Запорізький національний університет, професор Мозолев О.М, гарант ОП, доктор педагогічних наук, професор кафедри туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія,  доцент Сопотницька О.В., доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання, Тернопільський національний університет імені Володимира Гнатюка.
В процесі роботи було обговорено перспективи вдосконалення ОП з врахуванням сучасних реалій. Зокрема йшлося і про  формування у здобувачів вищої освіти нових компетентностей. Всі учасники круглого столу погодилися з тим, що гарант ОП є відповідальним за формування  висококваліфікованих фахівців, які повинні бути затребувані на ринку праці.