Обрано кращих студента і студентку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

233333333333333333333333333

Уже доброю традицією Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стало проведення конкурсу «Студент/студентка ЧНУ-2016». Цьогоріч фінал відбувався напередодні Дня студента, 16 листопада, у палаці «Академічний» нашого міста.

Звертаючись з вітаннями до поважної університетської родини, ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор Степан Мельничук зазначив: « Ні для кого не таємниця, що справжній студент – перший не тільки в навчанні, але і в творчості та розвиткові власних талантів. Сьогодні у цій залі забудьте, що завтра – лекції чи заліки, сьогодні – свято молодості, освіченості та таланту».

12 фіналістів конкурсу «Студент/студентка ЧНУ-2016» буквально з перших хвилин змагань довели: тут зібралися тільки переможці, а тому дійство буде захопливим.

Танці ковбоїв і витончене ретро, вражаючий патріотизм і драматизм почуттів на межі театральної постановки і рекордно швидке і ефектне виконання портрета Кузьми перед глядачами залу – номер за номером конкурсанти зривали овації.

Абсолютну перемогу у конкурсі святкували Гавянець Христина (факультет педагогіки, психології та соціальної роботи) та Пентелейчук Флорін факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва). На конкурсі нагородили також переможців ще одного змагання кращих з кращих – «Університет має талант». Грамоти переможців вищезазначеного конкурсу та премії від ректорату отримали Олександр Крупнік (приз глядацьких симпатій), Михайло Палійчук (ІІІ місце), Карина Паскар (ІІ місце), Ірина Драпчак (І місце) та гурт «Seld of science» (гран-прі)

Призові ж місця та номінації конкурсу  були розподілені наступним чином:

Кращий студент – студентка ЧНУ -2016

№п\п Призове місце ПІП студента
1. КРАЩА СТУДЕНТКА ЧНУ – 2016 Гавянець Христина

факультет педагогіки, психології та соціальної роботи, 4 к.

2. КРАЩИЙ СТУДЕНТ ЧНУ – 2016 Пентелейчук Флорін

факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва

3. СТУДЕНТКА ЧНУ – 2016 ІІ МІСЦЕ Георгієш Яна

факультет фізичної культури та здоров’я людини, 3 к.

4. СТУДЕНТКА ЧНУ – 2016 ІІIМІСЦЕ Дебрин Валентина

факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва, 3 к.

5. МІСТЕР ШЛЯХЕТНІСТЬ – 2016 Пайлик Андрій

інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук, 3 к

6. МІС ТАЛАНТ – 2016 Паскар Каріна

юридичний факультет, 2 к.

7. МІСТЕР МУЖНІСТЬ – 2016 Клим Олександр

економічний факультет, 2 к

8. МІСТЕР ТАЛАНТ – 2016 Глущенко Микита

факультет педагогіки, психології та соціальної роботи, 2 к.

9. МІС ЧАРІВНІСТЬ – 2016 Лавренюк Ольга

факультет іноземних мов,

3 к.

10. МІС ГРАЦІЯ – 2016 Денисенко Марина

інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук, 4 к

11. МІС ПОСМІШКА – 2016 Сухотерина Єкатерина

філологічний факультет, 4 к.

12. ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ Кучурян Карина

інститут біології, хімії та біоресурсів, 4 к.