Міжнародна академічна мобільність викладачів кафедри

З 23 по 30 вересня 2023 року в рамках програми Еразмус+ кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної культури та основ здоров’я Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олена Мороз пройшла стажування у Міжнародній літній школі «Physical Culture and Sport in the higher education system» Poznań (POLAND). Захід організовано за ініціативи Adam Mickiewicz University.

Олена Олександрівна отримала неоціненний досвід, відвідуючи насичені теоретичні та різноманітні практичні заняття з волейболу, пляжного волейболу, фітнесу, плавання, скандинавської ходьби, які в більшій мірі, були спрямовані на представлення особливостей організації освітнього процесу студентської молоді, зокрема в Університеті імені Адама Міцкевича. Особливо емоційно-захоплюючи проведено демонстраційне тренування з пляжного волейболу.

Неймовірно цікаво і дуже корисно було ознайомитися та обговорити систему організації фізичної культури в університетах Польщі, особливості проведення міжуніверситетських спортивних змагань на національному рівні.

Учасникам було організовано Український вечір на якому відбулось частування українськими традиційними стравами, які приготували учасники заходу від українських ЗВО.

Окремий день був присвячений відвідуванню спортивних об’єктів Університету імені Адама Міцкевича та відкрита лекція-зустріч із олімпійцями Lukasz Novak, Karolina Nadolska. Міжнародна літня школа «Physical Culture and Sport in the higher education system» була організована надзвичайно професійно, адже обмін досвідом, кваліфіковане спілкування, нові знайомства, комунікація з фахівцями різного профілю це можливість набуття нових навичок та досвіду роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *