Зустріч НПП та здобувачів вищої освіти за ОП Фізична культура з переможцями обласного конкурсу “Учитель року – 2023” в номінації Фізична культура.

Сьогодні 23 лютого, в онлайн форматі, на кафедрі фізичної культури та основ здоров‘я Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась зустріч зі стейхолдерами-випусниками .
Захід був приурочений обговоренню сучасних напрямів вдосконаленню освітньої програми Фізична культура першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня В заході прийняли участь випускники факультету: переможець та другий призер конкурсу “Учитель року 2023” в номінації Фізична культура – вчитель фізичної культури ЗОШ № 25 м. Чернівці Микола Ніга та вчитель фізичної культури ліцею № 16 м. Чернівці Володимир Попов, а також науково-педагогічний персонал кафедри та студенти спеціальності Середня освіта. Фізична культура.

На заході виступив кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики викладання фізичного виховання і спорту Ярослав Галан із доповіддю «Роль волонтерства у соціально-психологічній адаптації дітей (ВПО)», ознайомив учасників вебінару з різноманітними заходами, проведеними в цій галузі, та їхнім впливом на навчально-виховний процес у сучасних умовах.

Учитель-методист Ніга М.М. ознайомив студентів кафедри з особливостями роботи учителя фізичної культури, різноманітними аспектами роботи учителя з школярами та надав практичні поради стосовна шляхів реалізації потенціала майбутнього учителя фізичної культури в межах НУШ.

В свою чергу Володимир Попов озвучив інформацію про особливості випробувань на шляху до успіху, закликав студентів розвиватися, досліджувати таку надважливу галузь як теорія і методика фізичного виховання, навчатись методиці викладання різних видів спорту, адже саме ці знання є основоположними у професії вчителя фізичної культури.Студенти мали нагоду поспілкуватись та поставити запитання переможцям конкурсу, які пов’язані з професією учителя фізичної культури в розрізі професійної діяльності та розділів програми НУШ з фізичної культури. Як зазначив Гарант ОП Мосейчук Ю.
основна мета заходу полягала в обговоренні пріоритетів щодо удосконалення підготовки якісного, успішного та цілеспрямованого вчителя фізичної культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *