«ВЕЛИКОДНЄ ДИВО» ДЛЯ ДІТЕЙ

«ВЕЛИКОДНЄ ДИВО» ДЛЯ ДІТЕЙ

http://www.zoofirma.ru/Деталі Опубліковано: 27 квітня 2022

29111AEA 25FD 4990 8BFC 4CAEAC809C9B2

Напередодні Великодніх свят у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича провели благодійну акцію для дітей «Великоднє диво».

Благодійна акція полягала у привітанні маленьких українців, що прибули до Чернівців з інших міст, з Великоднем. Під час акції дітям вручили великодні паски.

Також у ході благодійної акції діти мали змогу відчути своєрідну святкову атмосферу, адже Великдень – це свято, яке несе лише чисті почуття, дарує надію в завтрашній день і світле майбутнє, закликає нас допомагати та підтримувати один одного в будь-яких життєвих ситуаціях. 

Варто зауважити, що ця благодійна акція не лише подарувала дітям радісні емоції, сміх і веселощі, а й збагатила їх новими знаннями.

Благодійна акція відбулася за ініціативи факультету фізичної культури і здоров’я людини та за фінансової підтримки вірних друзів та партнерів Центру Gedankendach з Інституту німецької культури та історії Південно-Східної Європи (IKGS) при Мюнхенському університеті імені Людвига-Максиміліана.

Організаторами акції були, доценти кафедри, кандидати наук з фізичного виховання Олена Мороз та Ярослав Галан. До проведення акції також долучилися збірна команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з легкої атлетики та члени наукового гуртка «Олімпійська освіта» спеціальності «Фізична культура і спорт», які подарували дітям паски у співпраці із Волонтерським штабом університету.

Студенти факультету здійснили інформаційний виступ для юних українців, а саме розповіли дітям про такий вид спорту як легка атлетика, її вплив на здоров’я людини, ознайомили їх із загальним поняттям спорту, розказали про власний розвиток, кар’єрний спортивний ріст.

Крім того, у рамках наукового проєкту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» відбулася презентація «Олімпійської абетки», яка полягала в ознайомленні з українським алфавітом на прикладі різноманітних видів спорту та прослуховування аудіоваріанту казки «Олімпійська мрія». Завдяки цьому діти мали змогу дізнатися інформацію на різну спортивну тематику. Також вони виявили неабияку зацікавленість казкою «Олімпійська мрія», адже в ній кожен з них міг побачити себе, поринути в олімпійську атмосферу та на прикладі головних героїв зрозуміти, що будь-яка мрія може здійснитися завдяки наполегливій праці.

Щиро дякуємо адміністрації та співробітникам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за допомогу у втіленні благодійної акції, а також усім небайдужим, хто долучився до її проведення.

E54E3725 BB13 4E1E 9829 3FB03374ECB4
4154CA5D 8B42 4CE2 A554 7A06B342A4AE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *