Перший етап конкурсу студентських наукових робіт із спеціалізації “Фізичне виховання”

4 листопада на кафедрі було проведено студентський науковий семінар в рамках якого відбувся І етап конкурсу студентських наукових робіт, в якому прийняло участь 10 студентів 2-5 курсів спеціальності Середня освіта. Фізична культура.

Комісія в складі: декана факультету, доктора педагогічних наук, доцента Ярослава ЗОРІЯ, доктора наук з фізичного виховання та спорту, доцента Анни ГАКМАН, та завідувача кафедри фізичного виховання, кандидата педагогічних наук, доцента Тараса ПАЛАГНЮКА досить уважно заслухати наукові напрацювання студентів та визначили 3 найкращі роботи які будуть рекомендовані для участі в ІІ етапі даного заходу, який відбудеться в Національному університеті фізичного виховання та спорту України.

Кращими визнані роботи:

Олесі МИКИТЮК студентки405 групи – науковий керівник, доцент Олена МОРОЗ

Станіслави ТУРЧЕНЯК студентки 505 групи – науковий керівник, доцент Олена ГАУРЯК

Марії МІКУЛ студентки 505 групи – науковий керівник, доцент Оксана КИСЕЛИЦЯ

Викладацький колектив кафедри бажає гарних виступів та перемог нашим студентам у ІІ етапі конкурсу наукових робіт.