Профорієнтаційний захід приурочений до Олімпійського тижня

10 вересня 2021 року на базі Тарасовецького закладу загальної
середньої освіти І-ІІІ ступенів Ванчиковецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області був проведений Олімпійський урок, з метою популяризації фізичної культури і спорту, в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня та профорієнтаційної роботи.

Захід, де панувала доброзичлива атмосфера і позитивні емоції
проводився вчителем фізичної культури школи Саукою О.Г, доцентом
кафедри фізичної культури та основ здоров’я Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Курнишевим Ю. А. та студентами спеціальності 014.11 «Середня освіта. Фізична культура» Нагірняком Є.В., Бовт А.С., Минзату В.В, за підтримки Чернівецького відділення НОК України, а саме Гешко І.Т. та Галана Я.П. З вітальним словом виступили директор закладу Негруца Е. А., доцент кафедри ФКОЗ Курнишев Ю.А. та стипендіат Чернівецького відділення НОК України Костенюк Анна-Марія.

В програмі заходу була доведена інформація щодо умов вступу на спеціальність “Середня освіта (Фізична культура)” та були проведені спортивні естафети, конкурси між командами 5-6 класів і змагання з футболу між збірними командами 7-9 і 10-11 класів. На завершення заходу переможців, призерів і учасників нагороджено грамотами, дипломами, подарунками і призами від Чернівецького відділення НОК України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *