Курси підвищення кваліфікації вчителів

З метою підвищення рівня професійної майстерності і діяльності, набуття нових сучасних ідей, інноваційних методик, технологій та згідно плану роботи кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини на 2020-2021 навчальний рік з 15 лютого 2021 року по 07 березня 2021 року проводились он-лайн курси підвищення кваліфікації для вчителів фізичної культури ЗЗСО та викладачів фізичного виховання ЗВО I-II рівнів акредитації на платформі дистанційного навчання Google Meet. Було задіяно 90 слухачів, 3 групи.

Професорсько-викладацьким складом кафедри (проф. Юрій Мосейчук, доц. Юрій Курнишев, доц. Олена Мороз, доц. Оксана Киселиця, доц. Олена Гауряк, доц. Іван Васкан, асист. Андрій Кошура, асист. Микола Байдюк) була розроблена тематика курсів, з урахуванням сучасних  інноваційних, практичних програм і методик в галузі фізичної культури.

В роботі курсів взяв участь декан факультету фізичної культури та здоров’я людини д. пед. наук, проф. Ярослав Зорій.

За час проведення курсів учасники отримали нові знання, вміння, практичний та цікавий досвід онлайн-дискусії.

В загальному курси підвищення кваліфікації дозволили не тільки розширити кругозір з питань сучасних наукових підходів до організації освітнього процесу в школі, а й прийняти участь в обговоренні проблем, що виникають в роботі. Набуті в ході обговорення питання і рішення будуть неодмінно використані вчителями і викладачами в їхній професійній практичній діяльності.

Даний захід є традиційним на кафедрі, який має на меті посилення співпраці, в методичному та науковому спрямуванні, між професорсько-викладацьким складом кафедри та вчителями фізичної культури, викладачами фізичного виховання міста Чернівці та Чернівецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *