Лижний табірний збір 2021

Відповідно до навчального плану з 1 по 6 лютого 2021 року студенти 3-го курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» проходили лижний табірний збір на базі Ворохтнянської навчально-спортивної бази «Авангард» (Івано-Франківська область).

Основною метою даного навчального заходу було опанування студентами основ методики технічних особливостей пересування на бігових лижах та специфіки організації змагань з лижних гонок. Студенти, двічі на добу, мали змогу долати різні дистанції на бігових лижах. Адже, саме дана рухова діяльність, з усього переліку зимових видів спорту, вважається одним з найбільш універсальних оздоровчих заходів.

Завершальним етапом лижного табірного збору було складання, студентами спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», контрольно-залікового тестування (дистанція 3000 м) на час, з яким переважна більшість майбутніх фахівців галузі фізичної культури справились на достатньо високому рівні.

Навіть незважаючи на незвичні для цієї пори погодні умови для студентів, які останній рік навчались в режимі онлайн, цьогорічний лижний табірний збір став своєрідним заходом зустрічі, позитивних вражень та емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *