На факультеті проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

фото 4

25.01.21р. згідно Наказу № 1457 МОН України від 24.11.20р. та Наказу ЧНУ ім. Ю. Федьковича № 323 від 26.11.2020р. про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (далі Конкурсу) з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році на факультеті фізичної культури та здоров’я людини відбувся І тур Конкурсу.


Конкурсна комісія зі спеціальності Фізична культура і спорт, у складі: голови комісії – доктора педагогічних наук, доцента Зорія Я.Б.;доктора медичних наук, професора Доцюк Л.Г.; кандидата педагогічних наук, доцента, Палагнюка Т.В.; кандидата педагогічних наук, доцента, Курнишева Ю.А.; кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Гакман А.В. визначила переможців І туру та рекомендувала для участі в ІІ тур наступних учасників.

Напрям «СПОРТ» – Суходєєва Іллю, студента 401гр. (науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Наконечний Ігор Юрійович ); Кухту Романа, студента 501гр. (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Балацька Л.В.); Тонієвича Іллю, студента 303гр. (науковий керівник: доцент, кандидат педагогічних наук, Гнесь Н.О.)

Напрям «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ» – Семенко Аліну, студентку 306гр. (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ячнюк М.Ю.); Чебана Максима, студента 306гр. (науковий керівник: кандидат педагогічних наук Кашура А.В. ); Коцюбана Максима, студента 305гр. (науковий керівник: доцент, кандидат педагогічних наукКурнишов Ю.А. )

Напрям «ФІТНЕС ТА РЕКРЕАЦІЯ» – Карпову Каріну, студентку 304гр. та Владичан Анастасію, студентку 303гр (науковий керівник: кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Гакман А.В.)Орлик Яну – студентка 501гр. (науковий керівник: кандидат педагогічних наукдоцент, Цибанюк О.О.)Буркову Анну – студентка 204 групи (науковий керівник: кандидат педагогічних наукдоцент, Цибанюк О.О.)

Вітаємо учасників та наукових керівників з успішними виступами, бажаємо успіхів у наступних турах!

фото 2
фото 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *