Збори трудового колективу факультету фізичної культури та здоров`я людини

10 грудня 2020 р. відбулися збори трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини за участю всіх науково-педагогічних працівників факультету з порядком денним:

– звіт декана факультету про результати роботи у 2020 році.

– обрання за конкурсом на вакантну посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я.

Спочатку заслухали звіт декана факультету – доц. Зорія Я.Б. про головні здобутки колективу за 2020р. Відзначили досягнення в науково- дослідній, навчально-виховній, методичній роботі в цьому році. Колектив ознайомився із перспективним планом роботи на 2021 р., який запропонував Ярослав Богданович. В подальшому, члени трудового колективу факультету , які виступили, підтримали звіт декана одноголосно і відмітили роботу факультету за рік позитивною оцінкою.

По другому питанню декан факультету доц. Зорій Я.Б. довів інформацію про результати голосування на зборах трудового колективу кафедри ФКОЗ (від 3.12.2020р.) і відповідно обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини проф. Мосейчука Ю.Ю., який нещодавно за пропозицією ректора став головою новоствореної Асоціації випускників ЧНУ ім.Ю. Федьковича.

Повний текст звіту кандидата, завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професора Юрія Мосейчука було завчасно оприлюднено на сайті кафедри, окрім того, претендентом було оголошену програму діяльності на наступний термін роботи на посаді завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я. В процесі обговорення програми  кандидата прийняли участь: завідувач кафедри ТМФВС, доцент Наконечний І.Ю., завідувач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги, професор Доцюк Л.Г., завідувач кафедри фізичного виховання, доцент Палагнюк Т.В. Вони висловили позитивні оцінки різним аспектам роботи завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я, професора Юрія Мосейчука. Після оголошення перерви відбулось таємне голосування, де одноголосно було підтримана кандидатура професора Ю.  Мосейчука на посаду завідувача кафедри.

     В проекті рішення зборів трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини зазначено: рекомендувати Вченій раді університету підтримати рішення зборів трудового колективу факультету фізичної культури та здоров’я людини щодо обрання за конкурсом на посаду завідувача кафедри фізичної культури та основ здоров’я  МОСЕЙЧУКА Ю.Ю., доктора педагогічних наук, професора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *