On-line науковий семінар-тренінг для вчителів фізичної культури ЗЗСО та викладачів фізичного виховання ЗВО І-ІІ р.а.

З метою підвищення рівня професійної майстерності і діяльності, набуття нових сучасних ідей, інноваційних методик, технологій та згідно плану наукової роботи кафедри фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини на 2020-2021 навчальний рік 30 жовтня 2020 року проводився он-лайн науковий семінар-тренінг для вчителів фізичної культури ЗЗСО та викладачів фізичного виховання ЗВО I-II рівнів акредитації на платформі дистанційного навчання Goole Meet.

Професорсько-викладацьким складом кафедри ( гаранти ОПП проф. Юрій Мосейчук ,
доц. Оксана Киселиця, а також НПП що викладають на ОПП доц. Юрій Курнишев, доц. Олена Мороз, доц. Олена Гауряк, доц. Іван Васкан, асист. Андрій Кошура) була розроблена тематика наукового семінару, з урахуванням сучасних  інноваційних, практичних програм і методик проведення уроків фізичної культури.

В роботі семінару взяв участь декан факультету фізичної культури та здоров’я людини д.пед.наук, проф. Ярослав Зорій.

За час проведення наукового семінару учасники отримали нові знання, вміння, практичний та цікавий досвід онлайн-дискусії.

В загальному науковий семінар дозволив не тільки розширити кругозір з питань сучасних наукових підходів до організації освітнього процесу в ЗЗСО, а й прийняти участь в обговоренні змісту ОПП Фізична культура які провадяться на кафедрі за спеціальністю 014.11 Середня освіта Фізична культура.. Набуті в ході обговорення питання і рішення будуть неодмінно використані вчителями в їхній професійній практичній діяльності, а також гарантами при внесенні змін до ОПП.

Даний захід є традиційним на кафедрі, який має на меті посилення співпраці, в методичному та науковому спрямуванні, між викладацьким складом кафедри та вчителями фізичної культури, викладачами фізичного виховання міста Чернівці та Чернівецької області за для покращення та удосконалення ОПП Фізична культура ОС Бакалавр, Магістр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *