Курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури

З метою підвищення рівня професійної діяльності та набуття нових сучасних ідей з 23 по 30 жовтня 2020 року проводилися курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури ЗЗСО та викладачів фізичного виховання ЗВО I-II рівнів акредитації за новою програмою на платформі дистанційного навчання, при кафедрі фізичної культури та основ здоров’я факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Професорсько-викладацьким складом кафедри (проф. Юрій Мосейчук, доц. Юрій Курнишев, доц. Олена Мороз, доц. Оксана Киселиця, доц. Олена Гауряк, доц. Іван Васкан, асист. Андрій Кошура) була розроблена тематика програми модуля, з урахуванням сучасних  інноваційних, практичних програм і методик в галузі фізичної культури. До читання лекцій були запрошені  декан факультету фізичної культури та здоров’я людини д.пед.наук, проф. Ярослав Зорій та завідувач кафедри фізичної реабілітація, ерготерапії та домедичної допомого д.мед.наук, проф. Лідія Доцюк.

За період проходження курсів слухачі курсів отримали нові знання, вміння, практичний та цікавий досвід онлайн-навчання.

Курси підвищення кваліфікації були оповиті дружелюбною атмосферою,  слухачі та викладачі працювали як один дружній колектив. 

Загалом курси підвищення кваліфікації дозволили не тільки розширити кругозір з питань сучасних підходів до організації освітнього процесу в школі, а й прийняти участь в обговоренні проблем, що виникають в роботі з учнями. Набуті в ході лекцій практичні уміння будуть неодмінно використані на практиці.

Маємо надію, що дані курси стануть традиційною співпрацею кафедри та вчителів фізичної культури і викладачів фізичного виховання не тільки Чернівецької області а й інших областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *