У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича студенти спеціальності Середня освіта. Фізична культура, в дистанційному режимі, популяризують олімпійські цінності.

20 травня студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» взяли участь у заході Всеукраїнського проекту OlimpicLab на тему: «Загальнолюдські та олімпійські цінності».

Захід був організований керівником наукового проекту молодих вчених МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» доцентом, кандидатом наук з фізичного виховання та спорту Галаном Ярославом Петровичем спільно з ГО Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області та адміністрацією факультету. Основною метою таких заходів є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні, сприяння формуванню патріотизму засобами олімпійської освіти.

Почесним гостем заходу став голова відділення НОК України у Чернівецькій області, віце-президент Федерації легкої атлетики України, чемпіон світу з легкої атлетики  Іван Гешко, який розказав про олімпійський рух, загальнолюдські та олімпійські цінності у сучасному світі.

До заходу долучилися доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини Зорій Ярослав Богданович, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я Мосейчук Юрій Юрійович, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана з навчально-методичної роботи факультету Киселиця Оксана Миколаївна.

Майбутні вчителі фізичної культури отримали нові знання з олімпійської освіти, які зможуть реалізувати у своїй подальшій педагогічній діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *