УВАГА!!!! До відома студентів спеціальності Середня освіта. Фізична культура

Прохання студентів звернути на рекомендації, щодо роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича під час карантину, які базуються на основі запровадження дистанційного навчання.

Навчання включає наступні варіанти дистанційного навчання (окрім системи Moodle):

1) Проведення онлайн навчання у режимі конференцій.

Засоби: Skype або Zoom

Особливості: можна демонструвати екран комп’ютера як викладача, так і студента. Режим дискусій та відкритого спілкування. Skype є повністю безкоштовним. Акаунти є майже у всіх, якщо немає – без проблем можна створити використовуючи Google авторизацію. Zoom дозволяє відео/аудіо запис всієї конференції, який пізніше можна переглядати учасникам, що не змогли вчасно під’єднатися.

Недоліки: безкоштовна версія Zoom дозволяє конференцію тривалістю не більше 40 хвилин проте потім без проблем можна призначати наступну

2) Попередній відео/аудіо запис лекцій та розміщення їх у каналі YouTube чи на Google-диск. Дати час на опрацювання та призначити конференцію для обговорення.

Засоби: OBS studio або Ezvid

OBS studio – безкоштовний, майже професійний дозволяє запис звуку, відео з камери та з екрану;

Ezvid – гарний редактор, який окрім запису дозволяє монтувати відео з декількох сюжетів, перемежовувати їх текстом. При цьому текст може бути прочитаний синтезатором голосу. Відео можна прискорювати та сповільнювати.

3. Підбір уже готового відео на youtube каналах, на навчальних онлайн-платформах, наприклад,  Рrometeus, Coursera з реєстрацією для доступу студентів до каталогу курсів:

https://prometheus.org.ua/
https://www.coursera.org/coronavirus

4) Створення Viber чи Telegram груп для активного спілкування та термінового обміну повідомленнями, заливаючи виконані роботи на github або скидуючи на е-mail. В такому режимі швидше і простіше можна організувати чи призначити якийсь мітинг/конференцію.

Переглянути презентацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *