Лижний табірний збір 2020

З 12 по 14 лютого 2020 року студенти 3-го курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» проходили лижний табірний збір на базі Ворохтнянської навчально-спортивної бази «Авангард» Івано-Франківської області.

Основною метою даного навчального заходу було опанування студентами основ методики технічних особливостей пересування на бігових лижах та специфіки організації змагань з лижних гонок. Протягом 3-х днів студенти, двічі на добу, мали змогу долати різні дистанції на бігових лижах. Адже, саме дана рухова діяльність, з усього переліку зимових видів спорту, вважається одним з найбільш універсальних оздоровчих заходів.

В процесі занять студенти мали можливість на власні очі пересвідчитись у професіоналізмі юніорів, які систематично займаються з лижним двоборством, проводячи підготовку до відповідальних Міжнародних та Всеукраїнських змагань.

Завершальним етапом лижного табірного збору було складання, студентами спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», контрольно-залікового тестування (дистанція 3000 м) на час, з яким переважна більшість майбутніх фахівців галузі фізичної культури справились на достатньо висому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *