На кафедрі фізичної культури та основ здоровʼя проведені «Козацькі ігри – 2019»

16 жовтня викладачі кафедри фізичної культури та основ здоров’я разом із студентами провели профорієнтаційний захід «Козацькі ігри – 2019» серед учнів 10-11 класів. Дійсьво було присвячено Дню українського козацтва та Дню захисника України.

На території багатофункціонального штучного спортивного майданчика змагалися 38 команд закладів загальної середньої освіти м.Чернівці та області. Загальна кількість учасників «Козацьких ігор – 2019» склала 304 учня.

Професорсько-викладацький склад кафедри та студенти спеціальності Середня освіта. Фізична культура влаштували справжнє козацьке свято для старшокласників, які перетягували канати, стрибали усією командою через мотузку, долали спортивні перешкоди під час естафети та закидали козацький чобіт у корзину прикрашену українською символікою.

Між змаганнями для школярів проводилася лотерея із різними спортивними подарунками, на згадку про участь у спортивному заході. У запеклій боротьбі на «Козацьких іграх – 2019» перемогла команда школярів  Військово-спортивного ліцею м. Чернівці, друге місце вибороли учні ліцею № 4 м. Чернівці, та третє місце завоювали учні ЗЗСО № 8 м. Чернівці.