Студенти спеціальності “Середня освіта. Фізична культура” у Яссах.

23-25 травня у Ясському університеті Александру Іоана Кузи (м. Ясси, Румунія) відбулася Міжнародна студентська наукова конференція «INTERDISCIPLINARITY IN THE SPORTS AND PHYSICALEDUCATION SCIENCE», у якій наукові дискусії відбувались за трьома напрямами – фізична культура і спорт, фізичне виховання та фізична терапія, ерготерапія.

Від кафедри у роботі конференції взяли участь, як модератори конференції, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я, доктор педагогічних наук, доцент Мосейчук Ю.Ю., та викладач кафедри Медвідь А.М. а також студенти (Бідолах Михайліна, Рачинська Ірина, Єремія Яна, Никифоряк Георгій), які представляли результати своєї наукової роботи румунською та англійською мовами.

Також у рамках Міжнародної студентської наукової конференції відбувся спортивний захід «BIGGAME» за участі 2 команд факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, 2 команд з Кишинівського державного університету фізичного виховання і спорту (м. Кишинів, Молдова) та команди студентів, які навчаються в Ясському університеті Александру Іоана Кузи за програмою «Erasmus+», де наші студенти здобули І та ІІ місця.

Вітаємо переможців і майбутніх науковців та бажаємо їм творчих і спортивних здобутків!

Comments are closed