Всеукраїнська студентська Олімпіада зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

ВІТАЄМО!!!
студентів факультету фізичної культури та здоров’я людини
учасників ІІ етапу Олімпіади,
яка проходила 27.03 – 29.03. 2019 р. у м. Львів

Для участі у олімпіаді зі спеціальності «Фітнес і рекреація» прибули студенти з 19 вищих навчальних закладів України. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації. Після урочистого відкриття згідно до програми Олімпіади, учасники виконали теоретичне завдання яке складалося з розробки персональної програми оздоровчо-рекреаційного спрямування відповідно до ситуаційної задачі. Протягом 2-го конкурсного дня учасники Олімпіади представили підготовлені фрагменти різноспрямованих фітнес-занять. На третій день Олімпіади студенти мали можливість прийняти участь у майстер-класах з «Сучасних рекреаційних та фітнес-технологій».
На заключному «Круглому столі» були підведені підсумки та нагороджені переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».
Студентка 5-го курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» кафедри фізичної культури та основ здоров’я – Єремія Яна у рейтинговому списку учасників олімпіади посіла (4 місце) та отримали відзнаку за краще виконання практичного завдання.
Студентка 5-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» – Тівелік Марина – отримали відзнаку за краще виконання практичного завдання.
Студентка 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» – Ремізов Павло отримали відзнаку за краще виконання теоретичного завдання.