СВЯТКОВЕ ОСВЯЧЕННЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ОСНОВ ЗДОРОВ’Я

Обряд освячення студентів першого курсу відбувався 28 вересня у с. Глибочок Сторожинецького району Чернівецької області на території оздоровчого табору «БУКОВИНСЬКЕ ОРЛЯТКО». У ролі організаторів святкового освячення «першачків» виступали студенти 4-го курсу та їх куратори, які підготували цікавий маршрут з різноманітними випробуваннями, конкурсами та веселими жартівливими сценками.
Офіційна святкова програма на тему «Піонери 80-их» розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти.
Після подолання усіх перешкод старшокурсники пригостили «першачків» чарівним «зіллям» власного приготування. Об’єднало усе студентство, дружне проголошення «Клятви-студента».
Біля ватри лунали веселі пісні, дотепні жарти та по завершенню уся фізкультурна родина заспівала гімн факультету фізичної культури та здоров’я людини.
Чудовій атмосфері свята посприяла прекрасна погода, лагідно посміхаючись учасникам посвяти осінніми сонячними променями.
Ці дні, проведені у таборі, допомогли нашим першокурсникам згуртуватися, познайомитися з викладачами та студентським активом.
Тепер кожен з них може впевнено сказати, що він є студентом факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю. Федьковича.